Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web

Šteniatka

 

 

 

Príjmame predbežné rezervácie na šteniatka.

Krytie prebehlo 29.12.2016.

Šteniatka sa narodili 27.2.2017.

Vrh D : 1 psík a 2 sučky.

​Condor z Drabskych skal a Cita z Markovej záhrady

Matka: Cita z Markovej záhrady

 

 

 

 

Asko Obsidian Guard Land a Cita z Markovej záhrady

12.3.2015 sa narodilo 7 šteniatok.

Vrh C : 4 psíky a 3 sučky

Všetky šteniatka sú v nových rodinách!

Naši psi ako aj šteniatka žijú s nami v úzkom kontakte. Príchod šteniatok je dlho dopredu plánovaný. Pri výbere krycieho psa kladieme dôraz na zdravie, povahu, prácu a samozrejme exterier v súlade so štandardom plemena. V čase plánovaného krytia je sučka vo výbornej kondícii, zdravá a v psychickej pohode.

Šteniatka sa narodia v teple domova a prvé týždne trávia v pôrodnom boxe v dome, v teple kde majú starostlivosť akú si vyžadujú. Keď podrastú, vnímajú okolie, začínajú sa hrať presúvame ich vonku do záhrady kde majú počas horšieho počasia prístrešie, zateplenú búdu a priestor na pohyb a v prípade slnečných dní trávnatú plochu. V dome ako aj v záhrade prichádzajú do kontaktu s rušivými podnetmi ako sú rôzne zvuky ( rádio, telefón, zvonček ...) Rovnako spoznávajú exteriér záhradu, rôzne povrchy ( tráva, kamienky, hlina, dlažba, linoleum )

Návštevy rodiny, priateľov, budúcich majiteľov a záujemcov prijímame od 4 týždňa. V tomto čase už šteniatka vidia, vnímajú, počujú a kontaktom s deťmi a dospelými ľuďmi sa formuje ich povaha. Našim cieľom je odchov vyrovnaných a kontaktných psov, ktori nebudú mať problém v bežnom živote. 

Celý čas čo sú šteniatka u nás sa snažíme o ich čo najlepšiu socializáciu a prípravu na život s ich budúcimi rodinami. Lebo to čo je zanedbané u chovateľa, môže priniesť celoživotné následky. Čo šteniatku nedá ich matka a chovateľ počas rannej socializácie nie je možné neskôr nahradiť ani dobehnúť.

 

 

TOPlist